Product was successfully added to your shopping cart.

Data-Şarj Kablosu

Seçiminizle eşleşen ürün yok.

Cep Telefonu Data ve Şarj Kablosu

Akıllı cep telefonları, tablet ya da fotoğraf makinesi üzerinden veri aktarımı gerçekleştirmek istiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey bir data şarj kablosudur. Farklı fiyat ve özelliklere sahip data şarj kablo çeşitlerimizi sitemiz üzerinde bulabilirsiniz.

Bluetooth ya da kablosuz bağlantı seçeneklerinden çok daha güvenli bir şekilde gerçekleştireceğiniz dosya aktarımlarınızı, aktarım yapacağınız cihazların marka ve modeline uyumlu olarak seçebilirsiniz. Data şarj kabloları sayesinde, dosya aktarımı yapmakla kalmayıp aynı zamanda cihazlarınızın şarj olmasını da sağlayabilirsiniz. USB 3.0 gibi teknolojilere de sahip modeller ile veri aktarımınızı yüksek hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemiz üzerinde bulacağınız data şarj kablolarında USB, Mikro USB, HDMI ve AUX gibi çeşitli uçlara sahip ürünler içerisinden ihtiyacınıza göre olanı seçip güvenli alışveriş imkânıyla kredi kartına taksit ya da kapıda ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, müşteri memnuniyeti ilkemizden ödün vermeden kaliteli hizmet sunmak için buradayız. Keyifli alışverişler dileriz.